Klinika Ostrava – opinie

Klinika aborcyjna w Ostravie to nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany personel. Pomagamy każdej kobiecie, okazujemy wsparcie i zrozumienie. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo oraz zdrowie, a oferowane przez nas usługi wykonujemy na najwyższym poziomie.

Myślisz o skorzystaniu z naszych usług, ale wolisz wcześniej wiedzieć, co może Cię czekać? Szczegółowo przeczytaj wszystkie informacje zawarte na tej stronie. Udostępniamy także wgląd do opinii kobiet, które są już po zabiegu wykonanym w naszej klinice w Ostravie.

Bardzo profesjonalna klinika Gyneklinik
jak dla mnie to mistrzostwo profesjonalizm + jakość

Anonim

opinia z kliniki-czechy.pl

Posluchajcie wczoraj zrobilam aborcje w czechach w Gyneklinik. Jestem zachwycona nic nie boli, profesjonalnie milo i czysto. Wiecej strachu niz to warte. Myslalam ze zemdleje przed zabiegiem ze strachu czekalam na nia 2 tyg to byly najgorsze dni jakie pamietam w moim zyciu. Nie warto sie tak bac bo tylko zdrowie moje na tym ucierpialo a naprawde nie ma powodu. Trzymajcie sie i pisze to bo naprawde wiem jak to jest a chce wam dac otuchy. To jest skandal ze pl nie moza tego zrobic i trzeba kechac 360km zeby wyjechac zaledwie 15km za granice polski i wykonac zabieg ktory trwa laczjie z usg i dokumentacja 2h. Sam zabieg natomiast kolo 15 minut. Nasz rzad jest tragiczny. Trzymajcie sie

 

Anonim

opinia z kliniki-czechy.pl

Byłam w GYNET. klinika ładna personel beznadziejny.

Anonim

opinia z kliniki-czechy.pl

Polecam Gyneklinik. dobra obsługa i kontakt po polsku

 

Anonim

opinia z kliniki-czechy.pl

ja byłam w gyncentrum i jestem trochę zawiedziona poziomem. trochę słabe podejście do pacjenta.
drugi raz bym raczej nie skorzystała

Anonim

opinia z kliniki-czechy.pl

Byliśmy z żoną w Gyneklinik. Bardzo dobra klinika

Anonim

opinia z kliniki-czechy.pl

Byłam i o ile strona internetowa ok i konsultacje to już sama klinika słaba.
dziwne podejście do pacjentta.
drugi raz bym tam nie pojechała

Anonim

opinia z kliniki-czechy.pl

nie polecam Gyncentrum wszystko po łepkach byle jak

 

Anonim

opinia z kliniki-czechy.pl

Najważniejsze informacje o zabiegu aborcji metodą próżniową

Aborcja próżniowa to zabieg, który polega na odessaniu wnętrza macicy. Wszystko odbywa się pod narkozą, dlatego nie towarzyszy temu żaden ból. Usunięcie ciąży tą metodą trwa około 10-15 minut.

Legalność aborcji w Czechach

Aborcja w Czechach legalna jest do 12 tygodnia ciąży. Po tym czasie usunięcie ciąży możliwe jest jedynie po stwierdzeniu poważnych wad genetycznych płodu.
Decydując się na zabieg terminacji ciąży w Czechach, nie musisz martwić się o konsekwencje prawne w Polsce, ponieważ tam obowiązuje Cię czeskie prawo.

Przygotowanie do zabiegu

Do zabiegu aborcji musisz się odpowiednio przygotować. Zacznij od tego, że na kilka dni przed aborcją będziesz jeść tylko lekkostrawne dania. Pamiętaj, że usunięcie ciąży wykonuje się na czczo, dlatego przed zabiegiem nie możesz nic jeść, ani pić. Zabronione jest też palenie papierosów. O wszystkich istotnych informacjach dotyczących swojego zdrowia, na przykład chorób czy też przyjmowanych leków, musisz powiedzieć lekarzowi. Jeśli masz chore serce konieczne jest okazanie zaświadczenia od lekarza potwierdzające brak przeciwwskazań do podania znieczulenia ogólnego.

Co spakować do kliniki aborcyjnej? Koniecznie weź ze sobą długą bluzkę do kolan, ręcznik, podpaski, klapki, wodę i lekkostrawną przekąskę.

Skutki uboczne zabiegu próżniowego

Terminacja ciąży metodą próżniową nie jest ryzykowna. Przeprowadzana przez doświadczonego lekarza i wykonywana w nowoczesnej klinice ginekologicznej gwarantuje 100% skuteczności. Po zabiegu możesz odczuwać nieprzyjemne dolegliwości. Są to skutki uboczne zabiegu, które są normalne i powinny ustąpić w ciągu kilku dni od wykonanej aborcji. Możliwe skutki: ból brzucha, krwawienie, mdłości, wymioty i biegunki.

Koszt zabiegu aborcji próżniowej

Aborcja próżniowa w naszej klinice w Ostravie kosztuje 2100 zł. Płatność tylko gotówką na miejscu w klinice w dniu aborcji.
W przypadku, gdy masz ujemną grupę krwi (Rh-) konieczne będzie podanie zastrzyku z immunoglobuliną, który wiąże się z wyższym o 400 zł kosztem.

Najczęściej zadawane pytania

Istnieje wiele metod aborcji, ale my stawiamy na sprawdzoną metodę próżniową, która gwarantuje 100% skuteczności. Niestety wiele kobiet decyduje się na aborcję farmakologiczną, która wiąże się z ogromnym ryzykiem. Jesteśmy przeciwnikami tej metody. W profesjonalnych czeskich klinikach aborcyjnych możesz zdecydować się tylko na aborcję próżniową, która jest bezpieczna, bezbolesna i skuteczna.

Aborcję można wykonać o 6 do 12 tygodnia ciąży. 12 tc jest już ostatecznym momentem, na co wskazuje też czeskie prawo. Aborcja do 12 tygodnia ciąży jest legalna w Czechach.

Aborcja trwa średnio 10-15 minut. Po niespełna dwóch godzinach pobytu w klinice aborcyjnej w Ostravie możesz wracać do domu.

Aborcję wykonuje lekarz specjalista, który ma wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu tego typu zabiegów. Zabieg wykonuje w asyście wykwalifikowanego personelu. Możesz czuć się bezpieczna, bo oddajesz się w najlepsze ręce.

Usunięcie ciąży nie boli, ponieważ wykonywana jest pod narkozą. Kobieta nie jest niczego świadoma w trakcie zabiegu. Ból może pojawić się dopiero po aborcji, ale porównywalny jest do bólu miesiączkowego.

Terminacja ciąży w żadnym stopniu nie wpływa na płodność, dlatego zapłodnienie możliwe jest od razu po aborcji. W naszej klinice przy okazji aborcji można założyć także wkładkę domaciczną, która jest zalecaną i skuteczną metodą antykoncepcji. O szczegóły zabiegów łączonych zapytaj konsultanta.

4.8/5 - (15 głosów)